Easy to starts

Почніть звідси

Знання озброює -
спільно зупинимо Грип птахів
...

Правила роботи
Forum Support

Картографія

Візуалізація загроз та викликів
Грипу птахів..
.

це дійсно просто

Great docs & support

Довідкові матеріали

Актуальні публікації, аналітика та
рекомендації експертів...

а це корисно

Будь ласка, введіть адресу електронної пошти для вашого облікового запису. Код верифікації буде надісланий на цю адресу. Після того як ви отримаєте код верифікації, ви зможете вибрати новий пароль для вашого облікового запису.

§ Останні випадки Грипу птахів в Україні

Відвідувачі

На сайті 75 гостей та 0 користувачів

Увага!!!

Регіональне представництво ФАО у Європі та Центральній Азії (REU) розробило курс для ветеринарних фахівців російською мовою щодо забезпечення готовності до Грипу птахів.

Курс розпочнеться зі вступного вебінару 15 листопада 2022 року з 9:00 до10:00 (за Центральноєвропейським Стандартом часу). Курс складається із восьми інтерактивних модулів загальною тривалістю близько 12 годин, що будуть доступні для проходження впродовж чотирьох тижнів. Крім того, під час навчання учасникам буде доступний дискусійний форум, де міжнародні профільні експерти зможуть відповісти на їхні запитання та провести інтерактивні обговорення. За успішного завершення курсу слухачам буде видано сертифікат.

Цей курс спрямований на підвищення потенціалу офіційних та приватних ветеринарних фахівців, які працюють у державних ветеринарних службах на центральному та місцевому рівнях, та тих, які безпосередньо беруть участь у нагляді, виявленні, профілактиці та реагуванні на Грип птахів. Для більш детального ознайомлення - перегляньте брошуру з описом цього курсу.
REU уже очікує на офіційно номінованих учасників від ветеринарних служб кожної країни в регіоні та зарезервувало половину місць для самостійної реєстрації ветеринарних фахівців, для яких актуальна дана тема.

Форма самостійної реєстрації - за посиланням: https://forms.gle/knihVTfAoBNDgVB78

Реєстрація учасників триватиме до 10 листопада 2022 року.

Зверніть увагу, що у разі великої кількості номінантів, зараховані будуть ті з них, хто заповнив форму раніше, оскільки за досягнення максимальної кількості місць ми не зможемо приймати подальші номінації.

Додаткова інформація за електронною адресою: REU-VLC@fao.org.

На верх