Зміст: [Показати]

Чотири кроки для визначення координат об'єкта:

Крок 1.

Перейдіть за посиланням → КАРТА (перед Вами відкриється Google карта, як на зображенні нижче).

Крок 2.

Знайдіть населений пункт зазначивши його назву в вікні пошуку (Шукати на Картах Google - у верхньому лівому куті карти яка відкрилась перед Вами), або шляхом масштабування карти (прокручуючи коліщатко мишки вперед чи назад та перетягуючи саму карту - затиснувши ліву кнопку мишки) - як показано на зображенні нижче.

Крок 3.

Перейдіть в режим «Земля» - натиснувши темно-зелений квадрат в нижньому лівому куті карти, що дозволить змінити режим відображення і збільшить роздільну здатність карти (збільшивши масштаб можна побачити дахи будинків) - як показано на зображенні нижче.

Крок 4.

Клацніть лівою кнопкою мишки на знайденому об'єкті. Внизу, посеред карти з'явиться віконце з координатами об'єкта. Виділіть їх провівши затиснутою лівою кнопкою мишки та скопіюйте - клацнувши по виділеному правою кнопкою «Копіювати» - як показано на зображенні нижче.

Визначення орієнтовних меж зон:

Орієнтовні території буферної зони (зона захисту) - навколо господарства в радіусі не менше 3 км, зони спостереження (зона нагляду) - навколо господарства в радіусі не менше 10 км, включаючи зону захисту, а за результатами аналізу ризику можуть встановлюватися додаткові зони обмеження, згідно відповідних критеріїв п. 8.2. Інструкція з профілактики та ліквідації грипу птиці, досить просто визначити практично за 2 кроки, зокрема:

Отримавши координати з Google карти, як зазначалось вище (наприклад, 49.531108, 30.365154) відкриваємо Карту спалахів Грипу птахів, над якою, на синьому фоні знаходимо напис «Зони» та клацаємо по ньому мишкою для відкриття спеціального вікна - як показано на зображенні нижче.

Раніше визначені нами та скопійовані в буфер (комбінацією клавіш Ctrl C) координати 49.531108, 30.365154 вставляємо в поле: «Назва об'єкта, населеного пункту чи координати» (комбінацією клавіш Ctrl V) - як показано на зображенні нижче.

Обираємо «Радіус», який нам потрібен у відповідному полі, та натискаємо кнопку «Перейти» і отримуємо орієнтири потрібної зони - як показано на зображенні нижче.

Для кращої деталізації об'єктів на цій території масштабуємо карту (кнопками + чи в нижньому правому куті карти, чи прокручуванням коліщатка мишки, одночасно затиснувши клавішу Ctrl) чи переходимо на карті в режим «Супутник» і отримуємо орієнтири потрібної зони - як показано на зображенні нижче.

Аналогічним способом визначаємо орієнтири зони в 10 км - як показано на зображенні нижче.

А, за потреби одночасного нанесення на карту двох або більше зон, Вам доведеться скористатись сервісом , що можливо і без реєстрації (Create your first map), як, наприклад:

На верх