ЄС визнав зонування України щодо Грипу птахів з високою патогенністю серед домашніх птахів

7 березня Європейський Союз визнав зонування України щодо Грипу птахів з високою патогенністю серед домашніх птахів. Це надзвичайно важливо для українських експортерів. Бо фахівці фіксували випадки Грипу птахів з високою патогенністю на території України. Рішення ЄС почне діяти з 20 березня.

«Визнання зонування дасть Україні змогу відновити торгівлю з ЄС продукцією птахівництва. Це відбудеться навіть з урахуванням того, що досі діють карантинні обмеження в зонах, де були випадки хвороби, і постачати безпечну продукцію з неінфікованих зон - розповіла Голова Держпродспоживслужби Владислава Магалецька. - Це були непрості та тривалі перемовини, але нам це вдалося. Дякую всім та вітаю всіх причетних».

Держпродспоживслужба відіграє важливу роль у ефективності українського експорту. Її завданням є подолання технічних перешкод в торгівлі та забезпечення державних гарантій щодо дотримання вимог країн-партнерів.


Завдяки роботі Держпродспоживслужби Євросоюз зняв заборону на експорт птиці із більшості регіонів України – Борис Кобаль (13.05.2017)


Голова Держпродспоживслужби: Епідемії пташиного грипу в Україні немає (05.05.2017)


Пташиний грип в Україні не фіксувався з 15 лютого, - Голова Держпродспоживслужби (17.03.2017)

Статус експорту продукції птахівництва до ЄС не змінювався (16.03.2017)


Інформація про тимчасові обмеження щодо України з зв’язку із високопатогенним грипом птиці (16.03.2017)


На верх